Nasiśnij Enter aby Wyszukać
 !! UWAGA w dniach 16 - 29 lipca 2018 nasz serwisant jest na urlopie i serwis elektroniki będzie nieczynny !!

NOWOŚĆ: Dron XBlitz Quadrocopter Raider 8957

Właśnie na nasze półki wleciał dron XBlitz Quadrocopter Raider 8957.
(aktualizacja – jest już następca Xblitz Rider)

Małe cudeńko zdalnie sterowane, z kamerą na pokładzie. A dlaczego właśnie ten model? Odpowiedź jest dość prosta: ma dobre parametry, imponujące możliwości, jest prosty w obsłudze i miażdży konkurencję ceną!

Jeśli chodzi o budowę, nie ma tu fajerwerków, ale i nie jest to jakaś „kaszanka”. Solidny ABS, osłony na śmigła, a w komplecie w razie „W” zapasowe wirniki. Dzięki swej niewielkiej wadze quadrocopter może wznieść się na jakieś 50 m. A z takiej wysokości ujęcia są genialne!

A nagrywać jest też czym: kamera o rozdzielczości 720 x 480 px i zapis na kartach microSD. Stąd już tylko krok do prezentacji fantazyjnej akrobatyki XBlitzem na choćby Youtube’ie!

Dron Xblitz Quadrocopter Raider 8957

Co do lotu dronem, nie mamy zastrzeżeń. Sterowanie jest zdalne manipulatorem podobnym do joypadów, które mieliśmy w Nintendo, czy Playstation. Pilot jest radiowy (a nie na podczerwień!) i jego zasięg to 100 metrów. Quadrocopter ma 4 wirniki i posiada 6-o osiowy system kontroli lotu z regulowaną czułością żyroskopu. Stąd jego wysoka stabilność w powietrzu. Odrobina wprawy pozwoli Ci też latać wewnątrz budynków. Ostrożnie na wazony i przechodzące istoty! 🙂

Zatem nie zastanawiaj się dłużej i śmigaj po drona do naszego sklepu! Niebawem Dzień Kobiet, Wielkanoc, majówka, komunie i wiele innych okazji, które uzasadnią zakup Raidera 🙂 A jak raz spróbujesz.. nie oderwiesz się od latania przez dłuuugi czas! POLECAMY!

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+