Transmisje na żywo – HADRON znów wyznacza trendy

0 827

Dziś sam nie jestem pewien, ale dzięki serwisowi http://web.archive.org/web/*/https://hadron.pl można przyjąć że w 2004 roku, firma Hadron miała już własną domenę i stronę internetową z katalogiem produktów. Ehh… to były czasy. Zdjęcia produktów, robiłem jakąś marną kamerką internetową, ale to był jedyny, rozsądny cenowo sprzęt, do robienia cyfrowych zdjęć.

widok starej strony firmy hadron
Wtedy, w dwa tysiące czwartym, już od roku miałem konto na Allegro, co prawda, jeszcze jako prywatne a nie firmowe, ale chyba tylko takie było. Nie przeszkadzało to w oferowaniu produktów i w prowadzeniu handlu na www. Mogę śmiało powiedzieć że firma HADRON była jedną z pierwszych w tej branży z ofertą dostępną w internecie. Zresztą zostało to zauważone przez magazyn Forbes i pamiętam jak w 2005 roku udzielałem krótkiego wywiadu do tego magazynu.
Hadron-w-forbes

Początek 2006 roku to data powstania pierwszego sklepu internetowego a w połowie 2010 roku uruchomiłem swój kanał w serwisie YouTube. Dziś, choć to nie jest już nasz główny, firmowy kanał, to i tak ma ponad 1,3 miliona wyświetleń. W tym samym 2010 roku, ruszył też firmowy blog, gdzie opisywaliśmy nie tylko produkty, ale i wydarzenia z życia firmy czy szerzej – społeczeństwa.

Dziś mamy 2016 rok, kilka wersji stron i sklepów www za sobą. Dlatego czas na kolejny krok do przodu, czas na kolejną medialną nowinkę, czas na Transmisję Na Żywo. Już 15 czerwca 2016 roku, koło godziny 14.00, nadamy swoją pierwszą transmisję na żywo, w serwisie społecznościowym FaceBook https://www.facebook.com/SklepHadron/

Będzie to cykliczne, cotygodniowe, wydarzenie medialne, w którym będziemy komentować nowości i ciekawostki z naszej branży.

Zapraszam Cię gorąco i do zobaczenia na żywo

Paweł Ślubowski

 

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej