Wiosenna promocja na nawigacje i antyradary!

0 736

Wiosenna promocja na gadżety motoryzacyjne? Już teraz, na początku marca? TAK, TAK, TAK! Synoptycy już ogłosili koniec zimy, miłośnicy dwóch kółek już rozpoczęli sezon (co widać, a przede wszystkim słychać), zaś niewiasty coraz chętniej eksponują swoje wdzięki, do tej pory ukrywane skrzętnie pod grubymi kurtkami i płaszczami. To niezaprzeczalny znak, że wiosna zbliża się wielkimi krokami 🙂 A wraz z nią ofensywa sklepu motoryzacyjnego Hadron, który ogłasza:

wiosenną promocję na wszystkie nawigacje i antyradary!

Jak wiosna, to i ciepło, i słońce, i wyczekiwane wypady za miasto. Chcemy zachęcić do częstszych wycieczek i łamania barier odległościowych, dlatego nasze nawigacje proponujemy teraz w niższych cenach, zaś antyradary z dodatkowymi bonusami do wyboru: podkładką antypoślizgową Gecko lub kartą pamięci SD GoodRAM’a. Sprzęt, jak i bounsy na pewno się przydadzą:

  • nawigacje, rozwieją wątpliwości podczas podróży 'w nieznane’ lub przy próbie przejechania przez zakorkowane w godzinach szczytu metropolie,
  • antyradary okażą się genialnym panaceum na setki fotoradarów stojących przy naszych drogach oraz 'suszących miśków’ 🙂

Antyradary    Nawigacje

Promocja potrwa do 7-ego kwietnia 2014. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić na zakupy do Hadronu. Zachęcamy do zakupów bez wychodzenia z domu przez nasz sklep motoryzacyjny online, a wszystkich chętnych zapraszamy też do odwiedzin naszej siedziby na warszawskich Bielanach, ul. Kochanowskiego 45 Lok 7.

Udanych zakupów i niezapomnianych chwil w czasie wiosennych podróży!

Wiosenna wycieczka samochodem z nawigacją i antyradarem

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej