Nasiśnij Enter aby Wyszukać
Koniecznie sprawdź nasze aktualne promocje na sklepie internetowym sklephadron.pl

Wiosenna promocja na akcesoria samochodowe? Teraz, na początku marca? O tak! Jak głoszą synoptycy jest już po zimie, motocyklowi zapaleńcy już rozpoczęli sezon, co widać i słychać, a niewiasty coraz chętniej eksponują swoje wdzięki, skrywane do tej pory pod grubymi płaszczami i kurtkami. To niepodważalny znak, że wiosna jest tuż tuż 🙂 A zatem i sklep motoryzacyjny Hadron przystępuje do ofensywy i ogłasza:

wiosenną promocję na nawigacje i antyradary!

Skoro wiosna, to i ciepło, i słońce, i wypady na łono natury. Postanowiliśmy więc udostępnić nasze nawigacje w nowych, niższych cenach, a antyradary opatrzyć dodatkami do wyboru: podkładką antypoślizgową Gecko, bądź kartą pamięci SD GoodRAM. Wierzymy, że tak sprzęt, jak i bonusy przydadzą się w podróży: 

Antyradary   Nawigacje

Promocja potrwa do 7-ego kwietnia 2014. A zatem zapraszamy na zakupy do Hadronu. Gorąco polecamy zakupy bez wychodzenia z domu poprzez nasz internetowy sklep motoryzacyjny, a wszystkich chętnych zachęcamy też do odwiedzin naszej siedziby w Warszawie, Bielany, ul. Kochanowskiego 45 Lok 7.

Udanych zakupów i mile spędzonego czasu na wiosennych voyage’ach!

Wiosenna wycieczka samochodem z nawigacją i antyradarem

Nie ma jeszcze komentarzy, dodaj jeden poniżej.

t Twitter f Facebook g Google+