Nasiśnij Enter aby Wyszukać
Koniecznie sprawdź nasze aktualne promocje na sklepie internetowym sklephadron.pl

Mikołajowy poradnik zakupowy

pexels-photo-76931

Święta to oczywiście czas spędzony z najbliższymi i atmosfera, której nie można powtórzyć w żaden inny dzień w roku. Żeby święta udały się, potrzeba wielu przygotowań. Niektórzy spełniają się w kuchni, inni polują na świąteczne drzewko. Wszyscy jednak mamy przed świętami podobny dylemat: Co kupić na prezent? 

Nie rozwiążemy w naszym mikołajowym poradniku wszystkich problemów jakie pojawiają się przed świętami; nie upieczemy za Was pierniczków z cynamonem, ale w kwestii prezentów możemy coś podpowiedzieć.

Jak wybierać prezenty? Najlepiej je spersonalizować. Co innego spodoba się Paniom, co innego Panom. Inny będzie prezent dla artystów, inny dla inżynierów. My postanowiliśmy podzielić nasze pomysły w zależności od zasobności portfela. Zacznijmy więc bez zbędnego gadania.

1. Prezenty do 100 zł

prezenty na święta do 100 zł

 

elektronika samochodowa

 

2. Prezenty do 200 zł

Pomysł na prezent do 200 zł

 

elektronika samochodowa

3. Prezenty do 350 zł

pomysł na prezent do 350 zł

 

elektronika samochodowa

4. Prezenty do 500 zł

do 500 PLN

elektronika samochodowa

5. Prezenty do 500 zł

elektronika samochodowa

6. Prezenty do 500 zł 

do 500 kamery

elektronika samochodowa

7. Prezenty do 500 zł

do 500 zł PLN

elektronika samochodowa

8. Prezenty do 1000 zł

do 1000 PLN

asystent-kierowcy-yanosik-pro

nawigacja-navroad-uni-automapa-eu-365-dni (1)

stacja-multimedialna-american-legend-amc-675

9. Prezenty do 1000 zł

czujnik-parkowania-steelmate-pts-800v2

10. Prezenty powyżej 1000 zł

stacja-multimedialna-amc-709-black-ford

stacja-multimedialna-gms-6818-prestige

Czy to wszystkie prezenty jakie możesz kupić w naszym sklepie? Oczywiście, że nie. Wybraliśmy jakiś promil z naszej oferty, posegregowaliśmy je cenowo i już. Poradnik mikołajowy tylko podpowiada jaki prezent sprawić pod choinkę. Reszta zależy od Ciebie. Jeśli chcesz samodzielnie wybrać jakiś prezent pod choinkę, szczególnie dla fana elektroniki i motoryzacji, zapraszamy na naszą stronę SklepHadron.pl

3 Komentarze

Wyślij Komentarz
  • Bardzo fajne zestawienie. Z pewnością przyda się nie jednej osobie, która będzie chciała kupić coś fanowi motoryzacji.

  • Ewa Fomienko mówi:

    Bardzo mi się podobają te informacje. Cała strona też mi się podoba. W ogóle sklep jest bardzo przyjazny – miła i wydaje się fachowa obsługa przez telefon, ciekawe informacje w załączonych materiałach, na zwrot jest 30 dni a nie 14, zakup po zamówieniu w sieci można odebrać w sklepie i nie traci się (tak jak w Euro AGD – jak się właśnie dowiedziałam) przywilejów zakupu na odległość tzn. że sprzęt można wypróbować po zakupie w domu i potem ew zwrócić… Kupię dwie kamery samochodowe (Kamera samochodowa NavRoad myCAM HD Quick) na prezenty i mam nadzieję, że nie będę musiała ich oddawać…Życzę właścicielowi sklepu i jego pracownikom dużo zdrowia i radości na nadchodzące Święta i cały Nowy rok. I wielu spokojnych klientów.

    • W imieniu całego zespołu Hadron, bardzo dziękuję za docenienie naszego podejścia. A że jest już prawie po świętach to muszę powiedzieć że życzenia się spełniły gdyż upłynęły one w zdrowiu i radości 🙂 Wszystkiego najlepszego Pani Ewo w nadchodzącym roku. Paweł Ślubowski – właściciel.

t Twitter f Facebook g Google+