Nasiśnij Enter aby Wyszukać
Koniecznie sprawdź nasze aktualne promocje na sklepie internetowym sklephadron.pl

Prezentacja: stacja multimedialna GMS 6501 w Suzuki Grand Vitara

Stacje multimedialne GMS goszczą na naszych półkach już od jakiegoś czasu. To niezwykle atrakcyjny sprzęt zarówno ze względu na parametry, jak i cenę, którymi bije na głowę konkurencję, w tym Blaupunkta, Clariona, Kenwooda, czy Pioneera (ciekawostka: produkowane są w tych samych fabrykach :-)). Ktoś może powiedzieć, że chyba na głowę upadliśmy pisząc takie herezje. A jednak to prawda. Potwierdzają to i klienci i my sami. Niedawno Marcin pokusił się o montaż stacji multimedialnej GMS 6501 w swoim Suzuki Grand Vitara 2006. Film z prezentacji tutaj, a oto kilka szczegółów, na które warto zwrócić uwagę.

Stacja multimedialna GMS 6501

Zainteresowanych odsyłamy na strony produktowe stacji multimedialnej GMS 6501, gdzie znajduje się cała masa informacji dodatkowych i parametry techniczne. Oczywiście znajdziesz też całą masę innych stacji multimedialnych, zarówno uniwersalnych, jak i szytych na miarę (czyt. dedykowanych do konkretnego samochodu). A jeśli wahasz się przy zakupie, sprawdź dlaczego warto zainwestować w stację multimedialną tutaj. Polecamy!

Jeden Komentarz

Wyślij Komentarz
  • Uważałem że to zbędny gadget tylko niepotrzebnie zajmujący miejsce w aucie, dopóki sie nie skusiłem na sprawdzenie stacji multimedialnej, którą dostałem na ćwierćwiecze 🙂 Polecam każdemu, szczególnie tym, którzy mają w samochodzie kierownice wielofunkcyjne, wygodne i komfortowe rozwiązanie.

t Twitter f Facebook g Google+