Rekomendujemy kartę pamięci 64 GB do kamery samochodowej

2 864

Niedawno pisaliśmy o tym, jak sformatować prawidłowo kartę pamięci 64 GB do rejestratora samochodowego DVR (tutaj artykuł). O ile temat został w mniejszym lub większym stopniu wyczerpany, to wciąż pojawiają się pytania, jakie karty pamięci używać, bo nie wszystkie działają. No tak, tu mamy dwie wersje wydarzeń:

 • pierwsza – mądry Polak po szkodzie i zamiast kupić coś raz, a dobrze, wybiera alle-tandety – owszem za grosze, ale tylko na raz,
 • druga – full wypas, markowa karta w niebotycznej cenie i zero kompatybilności.Karta pamięci microSD 64 GB GoodRAM

Odpowiadając zaś na pytanie, prawidłowo współpracujących kart jest już sporo, w tym SanDisc, Kingston, czy Toshiba. Ale my będziemy stronniczy i zarekomendujemy jeden produkt: karta pamięci microSD 64 GB GoodRAM Klasy 10. Dlaczego akurat ta karta?

 • bo jest sprawdzona – sami jej używamy zarówno w naszych prywatnych urządzeniach, jak i do testowania akcesoriów samochodowych, które później trafiają na nasze półki,
 • bo jest dobra – a co to dokładnie oznacza?
  • ma duuużą pojemność (64 GB to wiele godzin filmowania w Full HD),
  • jest szybka: 30 MB/s (odczyt) i 15 MB/s (zapis). Klasa 10 bije na głowę klasę 4,
  • jest tania, a nawet jedna z najtańszych na rynku, porównując ją do konkurencyjnych nośników,
 • a kropką nad „i” niech będzie slogan: „dobre, bo polskie”. O tak, może niektórych to zdziwi, ale GoodRAMy pochodzą od rodzimego producenta, firmy Wilk Elektronik, która dba o jakość swoich produktów już od 1991 roku (to już 23 lata!). Wspierajmy więc polskie firmy i polskie produkty!

I nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaprosili Was na zakupy do naszego nowego sklepu motoryzacyjnego online. Tam również wspomniana karta pamięci microSD GoodRAM 64 GB Klasy 10 i inne pamięci oraz pozostałe akcesoria do kamer samochodowych (i nie tylko). Polecamy i życzymy wielu udanych nagrań!

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

 1. Paulina mówi

  witam mam kamerę samochodowa Mio MiVue 658 Wi-Fi. Czy ta karta pamięci będzie odpowiednia dla tej kamery?

  1. Paweł Ślubowski mówi

   Niestety nie znam Mio MiVue 658.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej