Zmiana na stanowisku serwisanta w Hadron

0 270

Z przykrością informuję, że od 18 listopada 2013 roku na stanowisku serwisanta firmy HADRON nie ma już, cenionego przez wielu klientów za fachowość, Piotra Korniluka. Nieobecność Piotra w serwisie jest być może czasowa, ale też bliżej nieokreślona. Jednocześnie informuję, że zastępstwa Piotra na stanowisku serwisanta podjął się Bogdan Banach i z pomocą reszty załogi HADRON postara się utrzymać płynność, w tym dość istotnym dziale firmy.

Stali klienci wiedzą, że prócz samej sprzedaży elektroniki użytkowej do samochodów, nasza firma oferowała dość mocne wsparcie techniczne w zakresie, montażu i użytkowania oferowanego przez nas sprzętu. Co więcej, pomoc serwisanta często wychodziła po za ramy naszej stałej oferty handlowej, co było niewątpliwym atutem firmy HADRON.

Dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać dotychczasowy poziom wsparcia i obsługi serwisowej. Jednak szczególnie w pierwszym okresie zmiany serwisanta, prosimy o wyrozumiałość i spojrzenie łaskawszym okiem, gdyby czegoś nie udało zrobić się „od ręki”, czy w oczekiwanym czasie.

Kontakt do serwisu pozostaje bez zmian
tel: 604 977 505 / 22 633 47 58 / 22 663 12 50
e-mail: serwis@hadron.pl

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej