Hadron i President zacieśniają współpracę

0 295

Sklep motoryzacyjny Hadron nie od dziś słynie z jakości zarówno samych produktów, oferowanych usług dodatkowych ale też i współpracy, którą to nawiązaliśmy z wieloma interesującymi producentami i dostawcami. Luty okazał się być bardzo owocny dla kooperacji Hadron – President. Jeden z najbardziej znanych producentów oferujących CB radia poświadczył wysoką kulturę naszej współpracy i jakość świadczonych przez nas usług wystawiając firmie Hadron świadectwo autoryzowanego sprzedawcy produktów President.

Świadectwo autoryzowanego sprzedawcy produktów President

Co to dla nas oznacza? Przede wszystkim jest to potwierdzenie naszej dobrze wykonywanej pracy, zadowolenia klientów i doskonałej współpracy z czołowym graczem wśród producentów CB radia. Dla klientów z kolei owo wyróżnienie to nic innego, jak gwarancja, że zakupione u nas produkty pochodzą z wiarygodnego źródła, są oryginalne, jak zawsze wysokiej jakości, z pełnym wsparciem i doradztwem.
Owo wyróżnienie jest też dobrym momentem na krótkie podsumowanie najważniejszych produktów marki President będących w ofercie sklepu motoryzacyjnego Hadron. A znaleźć tu można liczne akcesoria CB, jak choćby popularne gruszki (czyli mikrofony), czy też pełen przekrój anten CB. Jednak najważniejszą część stanowią oczywiście radia CB. Poniżej zestawienie najciekawszych modeli, po które zapraszamy już dziś:

CB Radio President TOMMY CB Radio President TRUMAN CB Radio President HARRY III CB Radio President JOHNNY III CB Radio President J.F.K. II
CB Radio President JOHNSON II CB Radio President TEDDY CB Radio President TAYLOR III CB Radio President STABO 3003 CB Radio President WALKER

 

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej