Styczeń 2013 – co nowego w sklepie motoryzacyjnym Hadron?

0 331

Witamy ponownie po dłuższej nieobecności na Blogu. Z kopyta ruszył rok 2013, przy tej okazji składamy wszystkim automaniakom najserdeczniejsze życzenia, wielu bezpiecznie przejechanych kilometrów, bez mandatów i punktów karnych smiley

A co nowego w sklepie motoryzacyjnym Hadron? Dzieje się dużo, stąd też nie pozostaje nam zbyt wiele czasu na posty. Przede wszystkim aktywniej działamy na stronach naszego sklepu online, gdzie poszerzamy asortyment i uaktualniamy dane w bieżących akcesoriach samochodowych. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszych stron, czeka tam bowiem porcja rewelacyjnego sprzętu, w tym będące ostatnio na topie antyradary, czy CB radia, a także kamery cofania dedykowane do konkretnych modeli aut i absolutny hit ostatnich miesięcy, czyli rejestratory samochodowe DVR, w tym bogata kolekcja rejestratorów trasy firmy D-TEG – POLECAMY!

Od dawna stawialiśmy na jakość oferowanych produktów i rzetelną wiedzę, którą dzielimy się od zawsze z naszymi klientami. Doceniły to także media, zarówno telewizja, jak i profesjonalne magazyny branżowe i dzięki temu można nas coraz częściej oglądać na ekranach telewizorów i o naszych propozycjach sprzętowych czytać w prasie fachowej. Szczegóły niebawem!

Wasze Komentarze

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

W celu zapewnienia optymalnego funkcjonowania witryny, strona używa plików Cookies OK Czytaj więcej